Jak se zbavit přebytečných špeků? Stačí upravit jídelníček

Možná jste si už i vy všimli, že ve všech hubnoucích radách píši úplně to samé. Jíst 5-6x denně po malých porcích. Je to ale skutečně tak. Pokud totiž budete vašemu tělu po celý den dodávat dostatečné množství jídla, nebude se muset obávat toho, že by nic nedostalo a nebude si tak ukládat zásoby, kdyby nastaly horší časy. Jestli například jíte pouze jednou denně a pak se doma po škole či práci nacpete vším, co najdete, prokazujete svému tělu doslova medvědí službu. Tento styl stravování je naprosto nevhodný a hlavně nezdravý. Rovněž také může za kila navíc.
Neměli byste zapomínat na svačinky. Díky nim už rozhodně nebudete mít vlčí hlad. Na svačinu je možné dát si jogurt, ovoce, zeleninu, nebo všelijaké jiné pochoutky.
telecí steak s chřestem
Jestli je něco, na co byste neměli zapomínat, pak je to snídaně. Ta může být vydatná a měla by být jednou z nejdůležitějších jídel dne. Ráno je totiž možné se bez výčitek najíst, protože během celého dne všechny kalorie snadno spálíte.
Pokud přemýšlíte o tom, že byste si nasadili přísnou dietu nebo dokonce hladovku, pak to nedělejte, jelikož velké omezování v jídle vede leda ke stresu, který na konec stejně skončí přejídáním. Rovněž může dorazit i vlčí hlad.
Víte, co je pro vaší štíhlou linii to nejhorší? Noční nájezdy na ledničku. Tam totiž sníte všechno, co najdete.
Něčemu takovému se vyhnete díky vyvážené večeři. Všichni vědí, že by se na noc neměli přecpávat. Proto je vhodné zvolit kuřecí maso nebo rybu. Chybět nesmí ani zelenina.
košík ovoce
Nezapomínejte ani na dodržování pitného režimu. Všichni z nás znají moudro, že hlad je převlečená žízeň. Pokud budete mít dostatečné množství vody, brzy se dostaví další benefity. Pít byste měli okolo 2 – 3 litrů denně. Mezi benefity bychom mohli zařadit hezčí pleť, zlepšení vlasů, nehtů apod. Nejlepší je při hubnutí poslouchat své tělo a používat selský rozum. Jen tak můžete docílit vašeho vysněného výsledku.