Vdávat a ženit se je přirozené

A je to tady! Rozhodnutí mladé dvojice, která se seznámila před několika lety a chodili spolu z velké lásky a už ne sedmnáct jim je let. Ale došli spolu do dospělosti, zažili vzlety i pády, ale tak se mají rádi, že se společně rozhodli uzavřít manželství. Takovým párům lze jen pogratulovat, že dodržují tradici a hlavně uznale pokývat hlavou, že jsou zodpovědní jeden k druhému a neobávají se vstoupit do svazku manželského. Mnoho mladých i odrostlejších párů totiž svatbu neřeší a mávají okřídleným rčením: „My na „to“ papír nepotřebujeme“. Ale není to jen o „tom papíru“. Manželství je o určité odpovědnosti a dospělé rozhodnutí být spolu v dobrém i zlém.

zamilovaná dvojice

Manželstvím na sebe berete uvědomění si toho, že už nebude tak snadné se rozejít a bude potřeba případné neshody nejdříve řešit a snažit se pochopit toho druhého. Kdežto páry, které spolu žijí na hromádce, se dokážou rozejít ze dne na den, takovýto vztah totiž není o důsledné zodpovědnosti. Někdy k urychlenému manželství napomůže i potomek, který už je na cestě, ale tím spíše, když se jeho budoucí rodiče rozhodnou ke svatbě, skvělé!

A je to tady a sňatek se blíží mílovými kroky. Začíná nádherné těšení se na svatební den, který by měl být tím nejkrásnějším pro oba zúčastněné i pro další pozvané hosty. A jak se hosté dozví, že a kdy novomanželé řeknu své ANO? No přece svatebním oznámením!

svatební oznámení

Dnes se už klasická pošta moc nenosí a když vám pošťák do poštovní schránky vhodí nějaký dopis, je to spíše svátek. Ale když v poštovní schránce najdete nádherně vymalované Goldpress svatební oznámení, možná se od něho nebudete umět ani odtrhnout. Za prvé – držíte skutečný „dopis“ v ruce a při otevření a pohledu na tu nádheru jemně vykreslených a vytlačovaných svatebních motivů leckoho přepadnou vzpomínky na vlastní svatbu. Dejte si proto záležet na svém první společném oznámení vašeho nádherného a nejkrásnějšího (dosud) dne ve vašem životě.