Mít o všem přehled

Ať už pracujete pro nějakou finanční společnost, úřad nebo například velkoobchod, kancelář pro většinu z nás představuje prostor, kde trávíme spoustu času. Proto je důležité, aby váš „druhý domov“ nejen řádně reprezentoval image společnosti, pro kterou pracujete, ale aby tak nějak korespondoval s vámi samotnými. Musíte se přece cítit ve své kanceláři dobře. Jedině tak budete odvádět precizní pracovní výkony.

kancelář

Dejte své kanceláři tvář

Květiny jistě patří k doplňkům, které se hojně využívají jak domácnostech, tak i právě v kancelářích. Mají schopnost prostor oživit, a pokud jde o kvetoucí rostliny, pak i zkrášlit. Pokud nejsou nadřízení nakloněni přílišnému zdobení prostřednictvím květin, kancelář vám prozáří i jediný květ. Takový tulipán nebo orchidej dodají místnosti na eleganci a vám stoprocentně lepší náladu.
Obrazy a fotografie patří bezesporu již k dost osobním předmětům, které ne každá firma ve svých prostorách toleruje. Pracujete-li pro konzervativní společnost, pak nejspíš budete muset přítomnost svých drahých na fotografiích oželet. Máte-li ale možnost vystavit své blízké ať už na nástěnce nebo v rámečku na stole, určitě ji využijte. Po nepříjemné pracovní schůzce nebo velmi podrobném auditu vás pohled na rodinu či domácího mazlíčka zaručeně vzpruží. A navíc i designový foto rámeček může zpříjemnit vaši kancelář. Zkuste třeba nějaký barevný, veselý.

kancelářské pomůcky

Dokonalý přehled

I v sebe elegantnější a útulnější kanceláři se nejspíš nebudete cítit moc dobře, pokud nebudete mít pořádek ve svých pracovních věcech. Papíry, propisky, sešívačky, děrovačky, kancelářské sponky, vše musí mít své místo. Mít své věci v pořádku a přehledně uložené je důležité nejen pro vás a vaše pracovní výkony. Stav vašeho pracovního stolu a vůbec celé kanceláře totiž dost vypovídá o vaší profesionalitě. Pokud jednáte například s bankovní úřednicí, která zmateně na stole hledá smlouvy a tužky, moc věrohodně na vás asi působit nebude, co říkáte? Využijte proto z nepřeberného množství různě barevných a tvarovaných pořadač a šanonů, stylově vypadajících držáků na pera a mnoho dalších možností. Jestliže si nevíte rady se stohy papírů a desek, pořiďte si ke stolu padnoucí kartotéku. Nemusíte se bát, že vám šedá plechová „krabice“ bude hyzdit kancelář. Nevíte si rady s výběrem? vám poskytne všechny potřebné informace o kartotékách a snadno tak zjistíte, že se jedná o maximálně praktický kus nábytku, mající své místo téměř v každé kanceláři.