Mějte vše pod kontrolou

Čas je pojem, který se slovy nedá moc vyjádřit. Jak chcete někomu vysvětlit, co stihnete udělat za minutu, za sekundu nebo naopak za hodinu? Čas je velice relativní a pro každého z nás může mít trochu jiný význam. Ovšem z pohledu pracovního, se na něj nahlíží poměrně efektivně, a proto musí být vymezená pracovní doba, kterou si po příchodu do zaměstnání zaznamenáte a díky tomu můžete získat výplatu. Systém většinou bývá jednoduchý, ale může být i propracovaný, záleží na druhu dalších vlastností. Někteří nároční uživatelé už v dnešní době požadují, aby se i elektronický docházkový systém zlepšil a měl více funkcí, proto se stále vyvíjí a inovují staré typy a vytváří se produkty novodobé a moderní.

kancelář

Vyhněte se problémům s evidencí zaměstnanců

  1. Časová evidence může být zpracována jako modul do sta zaměstnanců.

– Tento způsob zahrnuje PC, dotykový terminál, čtečku karet, čárový kód, otisk prstu, mobilní přístroje i podnikové terminály. Lze jej nasadit téměř kamkoliv. Je velice variabilní a pohodlný. Snadno se ovládá a ještě snadněji v něm můžete hledat aktuální informace o daném zaměstnanci. Využít můžete také otisk prstu. Velice vhodné pro oblasti, kde je zapotřebí náročnější zabezpečení vstupu. Dále zde můžete najít předběžný plán dovolených, termíny mimo kancelář, zadávání seminářů a spoustu dalšího. Na základě zadaných časů se samostatně předefinují přesčasy či příplatky. Právě tyto funkce nám usnadňují naši práci a velice pomáhají každodenní rutině. Zároveň významným způsobem snižují náklady firmy.

zaměstnanci

  1. Časová evidence NÁÚČ do sta zaměstnanců.

– Nákladová střediska nebo nositele nákladů. Hodnoty budou vykazovány dle nákladových středisek.

  1. Časová evidence – vstupní kontrola do 100 zaměstnanců.

– Můžete nařídit, kdy mohou zaměstnanci vstupovat do různých částí firmy. Už se nemusíte jenom slepě dívat na to, jak si každý ve vaší firmě dělá, vlastně co chce.

  1. Časová evidence – plán služeb do 100 zaměstnanců.

Plánovat se dají služby zaměstnancům i celým skupinám.

  1. Časová evidence přes mobilní telefon.
  2. Časová evidence přes web.