Potřebujete další skladovací prostory

Tam můžete uskladnit vaše nové zásoby pro správný a dlouhodobý chod firmy. Vše kolem nás zdražuje, i materiály potřebné pro firemní fungování a také inflace se zvyšuje snad každý den. To co jste si koupili před několika lety, nejen materiál, ale také i technologie, dnes již za stejné peníze nebudete mít. A zrovna nyní se vám objevila možnost zakoupit skladovací prostory na velké množství vašeho nově koupeného materiálu. Ale na koupi těchto skladovacích prostorů potřebujete peníze. A to poměrně vysokou částku. Takže půjdete do banky, tam požádáte o půjčku.

půjčka uzavřena

Ale bohužel, v bance jste moc dobře nepochodili. Bankovní úředníky moc nezajímalo, že na koupení pro firmu skladovací prostory potřebujete půjčit peníze. Takže bankovní úředníci vám hypotéku neschválili. Jaký mohla mít banka k tomuto kroku důvod? Je možné, že se úředníkům nezdála dost dobrá výše zisků vaší firmy. Nebo mohli zjistit nějaký záznam v registrech, například se může jednat o záznam, že jste opožděně nezaplatili sociální pojištění svých zaměstnanců. Nebo jste se opozdili s jinou platbou.

nedostal půjčku

Dobrá rada zde je využít pro vaši firmu služeb nebankovní společnosti. Tam vám pomůžou v mnoha případech. Například i v tom, když potřebujete finanční prostředky na rozvoj podnikání. Ale také i na vyplacení možných exekucí. Takže využijete nabídky, která je označována jako nebankovní hypotéka bez registru https://nebankovnihypoteka.cz/. Banka vám tedy nepůjčí, ale nebankovní společnost ano. Nebankovní hypotéka bez registru je tedy pro vás dobrým řešením. Ale pozor, musíte ručit nějakou nemovitostí. To je záruka, že budete svou půjčku řádně splácet. Ručit může také třetí osoba svou nemovitostí, například bytem, domem, pozemkem i chatou. Odhad nemovitosti udělá nebankovní společnost, není problém. Až svou hypotéku splatíte, bude uvedená nemovitost ručení zbavena.