Klienty neodmítáme

Celý svět se točí kolem financí. Už jste to také zjistili? Máte s tím spíše negativní zkušenost? Většinou si nikdo nechce přidělávat zbytečné problémy, jenomže ty si nás samy najdou. V případě, že se vašemu podnikání nedaří, zřejmě budete potřebovat půjčit peníze. Od toho jsme tady, takže jdeme na to! Řekneme si pár základní informací.

internet

Hypotéka bez registru je vlastně takový podnikatelský úvěr. Čili si jej mohou sjednávat podnikatelé a firmy. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, pozemkem, domem, budovou, halou, výrobním areálem, komerční budou nebo hotelem i činžovním domem. Tato nemovitost se nechá odhadnout. Odhad je již konkrétní částka. A právě z této částky můžete získat až 70% financí. Tím výčet výhod zdaleka nekončí.

  • Doba splatnosti může být až 30 let.
  • Nevadí ani záznamy v registrech dlužníků. Ovšem pokud nebudete mít záznam, můžete dokonce získat lepší úrokovou sazbu a to již od 3% p.a. Ostatním klientům poskytujeme standardně úrokovou sazbu od 6% p.a.
  • Peníze se využívají v podnikání. Můžete s nimi zaplatit exekuce, vymanit se z dluhů, zvolit konsolidaci špatně nastavených půjček, nakoupit materiál, zboží, doplatit faktury, úhrady na OSSZ a VZP a spoustu dalšího.
  • Získáte podobnou úrokovou sazbu jako v bance.
  • Garantujeme nízké měsíční splátky.
  • Předem nic neplatíte. Odhad provedeme zdarma.
  • Bez složitého papírování.

Rádi poradíme i v případě spotřebitelského úvěru – ten najdete v jiné sekci.

systém

Naše makléře naleznete v každém větším městě

Nebojte se zavolat, dotázat se na jakoukoliv informaci nebo se na nás obrátit s nezávaznou žádostí o vypracování návrhu vaší finanční situace. Vždy rádi odpovíme. Věnujeme se každému klientovi, nezáleží na tom, zdali vlastníte velkou nadnárodní společnost nebo jen místní malou firmu někde na vesnici. Odpovíme na jakýkoliv dotaz a na veškeré žádosti.
Vypracujeme vám zdarma kdykoliv předběžný návrh a to zcela zdarma. Kontaktujte nás kdykoliv.