Gastro služby pro kongresy


Hledáte hotel, který by vám poskytl nejenom profesionální zázemí a zároveň soukromí v ubytování, ale také dostatečně velké prostory, a především zajistil i stravování? U konference se tolik nemusí myslet na jídlo, ale vždy je nezbytné alespoň nějaké pohoštění zajistit. Abychom nemuseli domlouvat zvlášť ubytování, zvlášť místnosti vybavené tak, jak potřebujeme a zvlášť profesionální kuchyni, u nás to najdete vše v jednom.

Hotel nasvícený v noci, před ním je voda

Na jednom místě budete mít krásné a příjemné ubytování, kde si báječně odpočinete, když nebudete pracovat, dále vybavené místnosti podle potřeby pro různý počet osob, takže můžete uspořádat velkou či malou konferenci nebo pracovní schůzky či školení, a navíc se zajištěním chutného občerstvení podle výběru. To vše najdete v hotelu Galant v Mikulově. Zajistíme i propracovaný jídelníček přímo na míru a podle vašich potřeb a požadavků. Můžete si říct, co byste si přáli, nebo to můžete nechat na našem profesionálním uvážení.
Gastro služby Mikulov.Galant můžete využít pro na malé i velké kongresy, pracovní schůzky či firemní večírky.

Po náročném pracovním dni je potřeba se chutně, zdravě, ale zároveň vydatně najíst

Připravujeme pro vás v naší kuchyni profesionální pokrmy. Můžete si zvolit hned několik způsobů servírování. Už se nemusíte starat o občerstvení, zajistíme i plnohodnotná servírovaná jídla.

Bohatá snídaně v hotelu, vajíčka, slanina, palačinky s marmeládou a borůvkami na prostřeném stolu

  1. Coffee break-y – neomezený nápojový coffee break

V tomto případě si můžete vybírat ze sladkého, slaného nebo nápojového coffee breaku. Zvolit můžete také různý mix této nabídky. Vždy za výjimečně nízkou cenu.

  1. Bufetové menu

Standard – styl mezinárodní, moravský
Deluxe – styl mezinárodní, moravský
Nebo volba rautového meny

  1. Servírované meny

Menu Standard – 3 chodové meny
Menu Deluxe – 4 chodové meny
Vše připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Nejenom na chuť, ale také na pohled je jídlo zpracováno naprosto profesionálně a famózně. Do každého sousta byste se nejraději hned zakousli.
Vybrat si můžete podle velikosti skupiny nebo důležitosti konference. Jestliže se jedná o krátkou pracovní schůzku nebo dlouhé školení či naopak chcete zajistit prestiž vaší firmě a čekáte návštěvu ze zahraničí. Můžeme se libovolně požadavkům přizpůsobit. Zajistíme od malého občerstvení vše až po 4 chodové teplé famózní meny.