Založit firmu není problém

Pro podnikání je firma nezbytným předpokladem. Kdo by ji neměl, ten by se nemohl nikdy podnikatelem stát, protože se bez vlastní firmy nedá podniknout vůbec nic.

Když tedy někdo chce, firmu si prostě založí. Oběhne všechny úřady, kterých se zakládání firem týká, prokouše se tu hromadou byrokracie, splní všechny podmínky, jež se se zrodem nějaké té firmy pojí, a pak má konečně svůj podnik, ve kterém může dělat to, co ho zajímá.

obchodní dům

Ten, kdo se domnívá, že by to nemusel zvládnout, ale otálí. A někdy váhá tak dlouho, až je pozdě, nebo se nakonec smíří s tím, že když na to nemá žaludek, podnikat nebude. A když se mu sice do záležitostí provázejících zakládání vlastní firmy nechce, ale přesto trvá na tom, že ji chce mít? Pak se mu může jeho přání i bez námahy splnit.

Jak je to možné? Docela prostě. Když na to někdo z jakéhokoliv důvodu nemá a je ochotný nechat to na někom jiném, může využít pomoc od těch, kdo založení sro zvládají bez sebemenších problémů a kdo jsou to ochotni udělat pro něj za něj. Někdo takový se u nás přece už dávno najít dá, a když je tedy zájem, může si budoucí podnikatel nechat připravit takovou firmu přesně na míru. Může si nechat od profesionálů takovou společnost s ručením omezeným založit a přijít tak doslova k hotovému.

výlohy obchodů

A kolik to stojí? Třeba dokonce ani korunu. A samozřejmě ani žádné jiné peníze. Jsou tu totiž i pomocníci, jejichž primárním posláním je poskytování virtuálních sídel, a když tu tak budoucí podnikatel využije nabídku takového sídla, dostane k tomu svoje eseróčko navíc jako dárek, zcela zadarmo.

Díky takové službě nemusí zájemce o svoji společnost s ručením omezeným absolvovat ani shánění sídla, ani vstupní prověření názvu společnosti, ani přípravu podkladů pro notářskou kancelář, ani jiné otravné činnosti. A přesto se mu jeho sen o podnikání splní.