Už jistě víte, že nechráněné auto velmi trpí


Ano, nejen sníh, ale také námraza, která pokraje během zimního období celé vaše vozidlo je nebezpečná. A námraza, která se během noci usídlila na karosérii vašeho automobilu, musí pryč, jinak nevyjedete. Každý den ráno, když vyjíždíte, tak škrábete a používáte různé chemické přípravky na odstranění ledu, který vám brání vyjet ze zaparkovaného místa. A ta námraza jde mnohdy odstranit velmi těžko, jen s vynaloženým velkým úsilím. Takže musíte před odjezdem do zaměstnání škrábat a zase škrábat, poté vše zametat. Ale toto vaše úsilí po nějaké době se může podílet na poničení vrchního laku, který je na karosérii vašeho vozidla. Také se mnohdy stává, že námraza, ale také i sněhová pokrývka ve vašem autě nebezpečně zvyšují vlhkost, a ta je jak obecně všichni víme, nepřítel všech kovového. A to proto, že vyvolává nezadržitelnou korozi.

přístřešek s mechanikem

Ale nejen uvedené, v současné době díky chybějící ozonové vrstvě, také povrchy vozidel poškozuje silné a nebezpečné sluneční záření. Tím vším uvedeným bohužel vaše milované vozidlo pomalu, ale jistě ztrácí svou životnost. Zde je možné dodat, že lépe na tom nejsou ti šťastlivci, kteří jsou hrdými majiteli garáží. Tady totiž umístit mokré auto, které je obalené sněhovou nadílkou, do garáže, která je vlastně nádherně uzavřeným prostorem, může být pro vozidlo ještě horší, než kdyby bylo zaparkované jen tak venku. Proč tomu tak je? Sněhová pokrývka pomalu roztává v garážovém uzavřeném prostoru a v garáži, která vypadá na první dojem, že je ideálním stanovištěm pro rodinné vozítko, je najednou vlhko jako by se jednalo o skleník.

starý přístřešek

A to je to pravé prostředí, ve kterém vznikají nejen koroze, ale také i různé plísně. Ale zde by mohlo být nějaké řešení, zima i nepříznivé plískanice trvají velmi dlouho. Takže co udělat, abyste před odjezdem do práce nemuseli o hodně dříve vstávat a velmi pracně odstraňovat nebezpečnou námrazu z vašeho automobilu? Během škrábání, jste si možná všimli, že kolem vás projíždějí vozidla s usměvavou osádkou, vůbec nevypadají unaveně jako vy, kteří máte za sebou ranní rozcvičku. Čím to je? Oni totiž mají postavený přístřešek na auto Ano, ten jim pomůže ochránit nejen automobil, ale také i ušetří jejich ranní čas.