Tapety na zeď

Některé tapety jsou moderní i v dnešní době, přičemž si můžeme zakoupit tekuté. Jejich nanášení je snadné a docílíme nádherného vzhledu zdí.

Tapety na zeď

Tapetování

Běžné tapety byli oblíbené hlavně v dobách minulých, protože oproti obyčejné barvě je to mnohem zajímavější prvek, který může mít všemožné motivy. Když dobře vybereme, tak místnost skutečně zkrášlí, přičemž nemusí být na všech stěnách. Nyní i řekneme, jak je nalepit, abychom s nimi neměli zbytečné trápení. Doporučeno je oddělat ze zdí vše co jde, a to i zásuvky s vypínači, aby tato činnost byla pro nás jednodušší.

modrá tapeta

Samozřejmě musíme vypnout před tím pojistky. U stěn je důležité očistit a odmastit je, přičemž u některých nevhodných povrchů je vhodný ještě nátěr. Dále je na místě si vyměřit jednotlivé pásy, abychom si mohli vše nachystat a vše nám pasovalo, a to i s tím, aby byli jednotlivé pruhy v rovině. Při práci potřebujeme kvalitní vybavení, aby se nám dobře pracovalo a výsledek byl hezký. Hlavní roli hraje správné lepidlo, aby nám tapety stále dobře drželi a vyhnuli jsme se nepříjemnému odlepování.

Tekutá druh

Kromě malování či papírových tapet se prodávají tekuté tapety Colortap, které jsou poměrně novinkou, ovšem mají skvělé vlastnosti, takže si je můžete zakoupit i k sobě domů. Rozdílná je i aplikace, protože směs v kbelíku smícháme s vodou a potom ji můžeme natahovat na zeď. To probíhá v určité vrstvě, a proto to zajistí schování všech možných nerovností a vad, o kterých následně nebude ani památky.

modrá barva

Tato vrstva zároveň tlumí hluk a má dobré izolační vlastnosti, takže ven z místnosti nebude utíkat tolik tepla, díky čemuž ušetříme dost peněz za vytápění. Kromě obytných prostor se využívá i v různých průmyslových prostorech, takže má rozhodně všestranné využití. Sami jej můžete vyzkoušet a uvidíte, že opravdu skvěle fungují a dobře vypadají. Stěna bude potom mnohem zajímavější, a to i co se týče struktury, protože obyčejná barva není vůbec tak zajímavá. Nemusíte se bát ani ceny, protože společnost je drží nízko.