Náhradní díly a příslušenství, které se vám neztratí

Trampolína je skvělá zábava nejen pro děti, ale i celou rodinu. Pokud dodržujete bezpečností pravidla, netřeba se bát úrazu. Skákání na trampolíně má pro lidské tělo řadu přínosů a je stále více oblíbené. Nebojte se ho.
trampolína na zahradě
I trampolína, ač je sebekvalitnější, může utrpět vlivem častého používání či nepřízni počasí nějakou újmu. Proto je dobré vědět, že i na ni existují náhradní díly a není tedy nutné pořizovat celou trampolínu novou.
K náhradním dílům dále patří ostatní příslušenství https://www.beanbag.cz/nahradni-dily-na-trampoliny, které pomůže zvýšit bezpečnost při pohybu na trampolíně.
· Pružiny – pružiny slouží k uchycení skákací plochy ke konstrukci, náhradní pružiny využijete zejména při jejich ztrátě. A jak se taková pružina může ztratit? Lehce, například při uskladňování a rozkládání trampolíny na zimní období.

· Skákací plocha – ta je sice odolná, ale za jistých okolností ji může poškodit ostrý předmět. Na skákací plochu proto nikdy neberte žádné ostré věci.
holčičky na trampolíně
· Ochranná síť – slouží jako zábrana před pády na zem. I ona je sama o sobě dost odolná, ale vlivem nárazu či špatných povětrnostních podmínek i velmi častého používání se může lehce roztrhnout. V takovém případě je lepší ji vyměnit.

· Schůdky – nejsou nutné, ale seskakovat z trampolíny na zem není bezpečné, proto si je raději pořiďte. Především vašim dětem usnadní výstup i sestup ze skákací plochy.

· Kotvící sada – také ji nemusíte mít, vězte ale, že s ní se konstrukce trampolíny nehne z místa za žádných okolností. To jistě oceníte při silném nárazovém větru, který se rok od roku objevuje během léta stále častěji.

· Krycí plachta – poslední věc, o které zapřemýšlejte. Zakrytím trampolíny v době nečinnosti zabráníte snižování životnosti vlivem nepříznivého počasí.
Tolik ke stručnému přehledu náhradních dílů a dalšího příslušenství.