Čepice s potiskem

Každý, kdo vlastní firmu, by se měl o své zaměstnance starat jako o svojí rodinu. Zaměstnanci jsou totiž pilířem Vaší společnosti a jen těžko byste se bez nich obešli. Pokud zaměstnancům neposkytujete benefity, tak je dost možné, že odejdou ke konkurenci. Pokud žádný benefit nemáte, tak to rychle změňte a darujte jim reklamní čepice. Ty se mohou dokonale hodit v zimně, pokud pracujete v prostředí, kde není teplo.

reklamní čepice

Každé oblečení, které zaměstnanec dostane, určitě ocení. Toto oblečení navíc může nosit nejen do práce, ale také v soukromém životě. Díky tomu ušetří peníze, které by za oblečení musel dat. Navíc jim může, jako symbol vděčnosti za dobře odvedou práci udělat potisk. Ten si můžete buď sami vymyslet, nebo zvolit pouze logo, či název firmy. Samozřejmostí je, že si můžete vybrat velikost čepice a také barvu, jakou chcete mít. Navíc čepice nestojí velké peníze a jako firma tak neutratíte.

reklamní čepice

Mimo čepice však firma nabízí mnoho dalšího zboží, které od nich můžete zakoupit. Mezi jejich sortiment patří i další reklamní předměty. Mezi tyto předměty patří další oblečení, tašky, deštníky, propisky a tužky, hrníčky, termosky a mnoho dalšího. I na tyto předměty si můžete samozřejmě udělat potisk. Grafický návrh na reklamní předměty vám firmu udělá zdarma a ušetříte si tak čas s návrhem. Navíc, se na firmu můžete spolehnout a to díky tomu, že má více jak 13 leté zkušenosti s potisky. Pokud Vaše objednávka přesáhne 1500 Kč, tak budete mít poštovné zdarma. Samozřejmostí je, že firma svůj sortiment neustále rozšiřuje a přichází tak na trh se stále novým zbožím.

Pokud tedy nemáte pro své zaměstnance žádný benefit, tak se podívejte na tuto úžasnou firmu. Nejen, že zde objednáte dárky pro celou firmu na Vánoce, ale také zde koupíte i věci, které využijete při každodenní činnosti v kanceláři.