Štíhlá a šťastná?

Být krásná a štíhlá. To je sen každé ženy. Mladé i starší. Pokud některá žena je hodně při těle a tvrdí, že jí to nevadí, tak buď lže, nebo má opravdu velmi vážné problémy se svým sebevědomím. Samozřejmě být zdravý znamená mít akorát postavu. Ovšem je pravda, že najdeme lidi, kteří jsou relativně aktivní a poměrně zdravě jedí, a přesto mají problémy s nadváhou a najdeme lidi, kteří se stravují nezdravě, nehýbou se a jsou hubení. Rodové dispozice hrají velkou roli. Je určitě dobré nenechat se zotročit trendy, ano zdravý a aktivní životní styl, ale nebýt otrokem diktatury.
máčení vlasů

Tváří v tvář opačnému extrému, který představují vyhublé dívky, které trpí bulimií nebo mentální anorexií, je na místě se ptát, zda je štíhlá postava cestou ke štěstí .

Všimli jste si, že lidé, kteří výrazně zhubli, se najednou stali posedlí zdravou výživou a svou postavou, takže z dříve příjemných společníků jsou omezenci, se kterým se nedá o ničem jiném bavit? Člověk se jim najednou začne vyhýbat. Není se čemu divit. Tito lidé totiž někdy překročí své narcistické zaujetí a začnou věnovat pozornost Vám. Ale rozhodně ne nijak taktním nebo citlivým způsobem. Začnou Vás slovně lynčovat. Víš, kolik v tom je cukru? Jak jsi mohl tak přibrat? Nechtěl bys začít chodit cvičit? Mají tendenci Vás zachránit a spasit a Váš nezájem svědčí o tom, jak jste omezení, neschopní, neochotni na svém životě něco změnit. Je naprosto přirozené, že takové lidi máte tendenci poslat někam. Tam, kam patří. Domů nebo do posilovny, kde by si ještě zdokonalovali své domněle krásné křivky.
metr kolem pasu

Samozřejmě ne každý, kdo se zmíní na téma nezdravé váhy je narcis, ale poznámku o zdraví a nadváze lze učinit velmi jemně a taktně v ústraní a není nutné exhibovat svou vlastní dokonalost.