Led 28, 2009
Rath a Hitler aneb jak se dělá velbloud
Rathovo nešťastném výroku jste už nejspíš slyšeli. Rath je opravdu něco nevídáno. Nemám ho rád a nemohu ho ani cítit, ale on a nacismu? Ne. Buďme objektivní. Rath je jen velmi hloupí. Mluvil, jako kdyby vůbec neznal České prostředí. Mělo mu být přece jasné že se toho média chytnou. A co teprve ODS. Udělal obrovskou chybu. Na celé situaci se dá ale krásně demonstrovat jak to u nás chodí.
Reakce Ratha a ČSSD
Když jsem se o Rathovo výroku poprvé dozvěděl, moc mě to nezaskočilo. To co mě dostalo do kolen byli Rathovo dodatky. Něco v tom smyslu, že on na rozdíl od pana Topolánka a Dalíka nacistické názory nemá. Pokračovalo se ve větším formátu. ČSSD otevřela svoji „Knihu hříšníků“ a našla všechny výroky členů ODS, které byli víc pravicové než se sluší.
Reakce ODS
ODS jde o dobro nás všech a proto musela (ač s těžkým srdcem) zakročit. Teď bude svolávat schůze, hovořit o prorůstání totalitních ideologií do současné politiky a upozorňovat na tento výrok po dobu příštích sta let. Z celé komáří aféry udělali ještě většího velblouda s třetím hrbem a dílo zkázy již dokoná Nova.
Moje reakce
Musím říct že mě to celé baví. Jinak už se u nás brát politika nedá. Těším se na neděli a diskuse kdo je větší nacista. Možná si i v průběhu týdne koupím nějaké barevnější noviny (MF Dnes). Jistě přijdou s článek o Rathovo Německém původu nebo něčím podobným.
Nahlásit chybu
Našli jste v článku chybu, překlep nebo nepřesnost? Dejte mi o ní vědět. Odměním se vám. Přečtěte si jak to funguje nebo rovnou nahlaste chybu








